Přihlášení
- Registrace
Hrajzdarma.cz - Superhry a Hry online zdarma

My Free Farm

Spuštěno 9767 X
Přidat hru k oblíbeným Poslat přátelům
Začni hrát My Free Farm
1 hvězda z 5Slabá 2 hvězdy z 5Nic moc 3 hvězdy z 5Průměrná 4 hvězdy z 5Dobrá 5 hvězd z 5Výborná 67.2%My Free Farm - Kategorie: Farmářské hry

My Free Farm je další prohlížečová hra s farmářskou tématikou. Ve hře se stanete farmářem, který bude usilovně pracovat na svém poli, chovat různé zvířata, včely, pěstovat zeleninu, ovoce a dělat spoust jiných prací. Na začátku hry budete mít menší pole, zasajete plodiny a začněte se o ně starat. Nesmíte zapomenout na pravidelnou zálivku. Budete muset chodit o do kurníku sbírat vejce od slepic. Postupem hry se Vám budou otevírat různé nové možnosti a postupně budete mít větší pole a lepší hospodářství. Ve hře se spřátelíte i s ostatními hráči a spolu založíte různé zahrádkářské spolky.

Kategorie : Farmářské hry

Postavte si vlastní město a poznejte obrovský svět, který je plný kouzel a různých záhad. Hrajte zdarma zbrusu novou hru Elvenar. Vaším úkolem bude v .. (více)

Hodnocení hry : 1 2 3 4 5 - 84 % - Spuštěno 31969 X

World of Warships je nová akční válečná MMO hra. Ponořte se do velkých námořních bitev z první poloviny dvacátého století. Nasaďte tu správnou strate .. (více)

Hodnocení hry : 1 2 3 4 5 - 70 % - Spuštěno 134126 X

Podobné hry

Copyright © HRAJZDARMA.cz 2009-2016 Hry online